Aktuality

28.5.2015 Praha

PO SOUTĚŽI  NABÍZÍME SLEVOVOU AKCI

Právě skončila soutěž s ryze českou značkou parfémů Charismo. Nevyhráli jste zrovna Vy? Nezoufejte. Výrobce těchto luxusních parfémů Vám nyní nabízí slevu 10% na nákup parfémů či séra na e-shopu: www.charismo.cz

K získání slevy stačí do Poznámky k nákupu napsat heslo portál BABINET a z celkové částky za nákup Vám bude automaticky odečteno 10%. Dále jako součást objednávky obdržíte zdarma i vzorky dalších vůní. Děkujeme za Vaši účast v soutěži. Kouzlo charisma – CHARISMO!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou: Ilona Hněvsová - Holešov, Jiří Šejba - Poběžovice, Kněžíková Jarmila - Ostrava, Ludmila Kaněrová - Červený Kostelec, Dana Skalíková - Čelákovice, Zlata Beláková - Králův Dvůr, Hana Hluštíková - Louny, Jana Morávková - Brandýs nad Labem, Petra Baxová - Lom, Marie Ištvánková – Vlašim.

Klikněte zde.

 

27.4.2015 Praha

SOUTĚŽTE  S NÁMI A VYHRAJTE PARFÉM CHARISMO PRO SEBE I PRO NĚJ!

Zúčastněte se naší soutěže a získejte luxusní parfém značky Charismo. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Do soutěže je určeno celkem 10 parfémů Charismo. K odpovědi připište, zda preferujete pánskou, dámskou či unisex vůni.

Parfém Charismo vyhraje 10 vylosovaných a správně odpovídajících soutěžících.

Soutěžit můžete od pondělí 27. 4. 2015 do nedělní půlnoci 3. 5. 2015. Nápovědu najdete na stránkách www.charismo.cz

Chcete být člověkem, který dokáže zanechávat dojem, pozitivně ovlivňovat ostatní a budit jejich nadšení? Pak je vaše volba CHARISMO! Vůně, která zanechá dojem.

Klikněte zde.

 

26.5.2015 Praha

VĚDĚLI JSTE, ŽE STEJNÝ PARFÉM VONÍ NA KAŽDÉM Z NÁS JINAK?

Parfém voní na každém z nás jinakParfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek. Podstatou parfému je schopnost vydávat specifickou, nezaměnitelnou a příjemnou vůni. Jeho použitím lze u okolí vyvolávat různé pocity či touhy nebo podtrhnout charakter nositele.

Celý článek zde.

Nepodceňujte vliv a kouzlo parfému, jeho význam a moc. Kouzlo charisma je to, co vás odliší od ostatních. Kouzlo charisma. CHARISMO! Odpovězte správně na soutěžní otázku a můžete vyhrát a otestovat vůně značky Charismo.

SOUTĚŽ zde.

 

 

26.5.2015 Praha

SOUTĚŽTE NYNÍ S PARFÉMY ZNAČKY CHARISMOSoutěžte s námi o luxusní parfém Charismo

Co člověk, to originál, jak by řekl klasik, a co originál, to specifická přirozená vůně. Správně zvolený parfém dokáže přirozenou vůni podtrhnout nebo zvýšit její intenzitu, umí zvýšit touhu a působení jedince na své okolí. Ale jen ten pravý parfém podtrhne vaše charisma. Značka Charismo navazuje na tradici parfumářského řemesla v Čechách.

Nepodceňujte vliv a kouzlo parfému, jeho význam a moc. Kouzlo charisma je to, co vás odliší od ostatních. Kouzlo charisma. CHARISMO!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a můžete vyhrát a otestovat vůně značky Charismo.

Klikněte zde.

 

26.5.2015 PrahaRecenze nového českého parfému Charismo

NAPSALI O NÁS – RECENZE NA PARFÉMY CHARISMO OD BLOGERKY

… také máte svou oblíbenou vůni, která by Vás charakterizovala a neodmyslitelně k Vám patřila??? Například já za svůj život měla dvě fakt moc oblíbené vůně, které se ale bohužel přestaly vyrábět, čímž mně tedy dost udělali čáru přes rozpočet, ale já to nevzdala a hledala dál. A jak to bývá, zákon přitažlivosti to zařídí a já narazila na pro mě dosud neznámou značku parfému CHARISMO …

… Moc se mi líbí, že i český trh se parfémů nebojí a mám radost z toho, že si dokáže najít na trhu svého potenciálního zákazníka a být konkurence schopný i jiným známějším značkám …

Celá recenze zde.

  

25.5.2015 Praha

NAPSALI O NÁS – RECENZE NA PARFÉMY CHARISMO OD BLOGERKY

Recenze na luxusní parfém Charismo… Charismo je ryze českou značkou parfémů. Od začátku bylo cílem značky uvést na trh luxusní značku parfémů českého výrobce a navázat na méně známou tradici parfumářského řemesla v Čechách. Výrobce a majitel značky Charismo je pan Pavel Martínek, kterého k názvu značky inspirovalo silné působení vůní a jejich efekt na okolí …

… Tato vůně je květinová, ovocná, šťavnatá jako zelené jablíčko. Připomíná mi zelené jablko od DKNY Be Delicious. No. 5 je pro mě 100x příjemnější. V Be Delicious mi nějaká složka vadila, bolela mě po ní hlava: / Vůně No. 5 mě velice mile překvapila svou výdrží. Aplikovala jsem ráno, tak jak jsem zvyklá na krk a říkala jsem si, tak se ukaž ;) A ona se fakt ukázala. Během pracovní doby jsem nemusela vůni znova aplikovat. Stále jsem ji cítila, dokonce jsem vůni cítila i poté, co jsem došla domů a vlastně až do večera, kdy jsem se šla umýt…

Celá recenze zde.

 

23.5.2015 PrahaRecenze na český parfém značky Charismo

NAPSALI O NÁS – RECENZE NA PARFÉMY CHARISMO OD BLOGERKY

… A to nejlepší na tom je, že jsou srovnatelné s vůněmi ze Sephory věhlasných jmen. Vyzkoušela jsem 6 vůní a většina z nich kvalitou byla na stejné úrovni, nebo převyšovala drahé parfémy. Navíc mě baví jejich neotřelé kombinace vůní, o tom se rozepíšu při popisu jednotlivých parfémů.

Dostupné jsou na internetu a ve vybraných kamenných prodejnách. Je super, že je mají na Parfums.cz, odkud ráda objednávám.

 Charismo No. 6 - Jsem zamilovaná!

 Charismo No. 7 - Takhle by měl vonět každý chlap!

 Charismo No. 5 - Konkurence pro "zelené jablko"

 …

Celá recenze zde.

 

23.5.2015 Praha

ZAČÍNÁ SOUTĚŽ STORY O PARFÉMY CHARISMO

Vyhrajte luxusní parfém značky CharismoVyhrajte parfém české značky Charismo!

Parfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek. Má za úkol vydávat nezaměnitelnou specifickou a příjemnou vůni. Jeho užitím lze u lidí vyvolávat různé pocity a touhy či podtrhnout charakter nositele. Správně zvolený parfém dokáže přirozenou vůni podtrhnout nebo zvýšit její intenzitu, umí zvýšit touhu a působení jedince na své okolí. Ale jen ten pravý parfém podtrhne vaše charisma.

Klikněte zde.

 

23.5.2015 Praha

ZAČÍNÁ SOUTĚŽ NA KAFE.CZ O PARFÉMY CHARISMOSoutěžte o parfém luxusní české značky Charismo

Vyhrajte parfém české značky Charismo!

Nepodceňujte vliv a kouzlo parfému, jeho význam a moc. Kouzlo charisma je to, co vás odliší od ostatních. Kouzlo charisma. CHARISMO!

Klikněte zde.

 

23.5.2015 Praha

ZAČÍNÁ SOUTĚŽ NA PORTÁLU VLASTA O PARFÉMY CHARISMO

Soutěžte o luxusní parfém značky Charismo

Vyhrajte parfém české značky Charismo!

Charismo je ryze českou značkou parfémů. Už od začátku bylo cílem výrobce uvést na trh luxusní značku parfémů a navázat tak na méně známou tradici parfumářského řemesla v Čechách a vzdát hold těmto precizním a řemeslným mistrům, kteří dokázali ve své době dostat parfémy mezi celoevropskou špičku a konkurovat francouzským a italským výrobcům.

Klikněte zde.

 

 

11.5.2015 Praha

Portál pro ženy napsal o parfémech Charismo - okouzlující parfémy nové české značky a doporučil je!

Značka Charismo navazuje na tradici parfumářského řemesla v Čechách a má úspěch. Píše portál Dokonalá žena.

Nezávislé recenze parfémů pokračují. Blogerky testují vůně a píší o nich. A co vy, jaké číslo vůně značky Charismo voní Vám?

 

20.4.2015 Praha

Recenze 4

Krásný slunečný den, taky máte hned lepší náladu? Chci se pochlubit, podařilo se mi navázat spolupráci s českou firmou Luxusní parfémy značky Charismo, která vyrábí úžasné parfémy. Budu od nich testovat sérum na vrásky a parfém, tak očekávejte v budoucnu recenzi. Myslím, že je skvělé, že i česká firma umí a už teď je seženete na jejich webových stránkách Charismo.cz nebo na Parfums.cz

Klikněte zde.

 

20.4.2015 Praha

SOUTĚŽ

Firma mi poslala spolu se sérem i parfém na odzkoušení. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že neposlali pouze vzorky, ale jeden parfém kompletní. A žádný pidi tester, originál :) - Přiznávám se, že krabičku jsem otevřela a parfém očuchala a pak mě napadlo, že by to byla vlastně super výhra pro jarní soutěž!

Klikněte zde.

 

20.4.2015 Praha

Recenze 3

Dnešní článek se bude týkat recenze na sérum pro omlazení pleti. Možná si právě říkáte, jak taková mladá žába jako jsem já může referovat o takovém produktu. No nemůže. Ačkoliv to často vidíme v reklamách, kdy se pětadvacetiletá modelka patlá krémem a raduje se, že nemá vrásky.
Já ale píšu recenze objektivně a v mých 22 letech by testování takového séra objektivní nebylo. Dala jsem ho tedy otestovat mamce, které je 41 let, má 4 děti, spoustu práce s řízením firmy. Nemá žádné hluboké vrásky, pouze ty mimické. A jaksérum obstálo?

Klikněte zde.

 

20.4.2015 Praha

PR článek

Věděli jste, že stejný parfém voní na každém z nás jinak? Parfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek. Podstatou parfému je schopnost vydávat specifickou, nezaměnitelnou a příjemnou vůni. Jeho použitím lze u okolí vyvolávat různé pocity či touhy nebo podtrhnout charakter nositele.

Klikněte zde.

 

20.4.2015 Praha

SOUTĚŽ

O dámské a pánské luxusní parfémy Charismo. Nepodceňujte vliv a kouzlo parfému, jeho význam a moc. Kouzlo charisma je to, co vás odliší od ostatních. Kouzlo charisma. CHARISMO!

Klikněte zde.


20.4.2015 Praha

Recenze 2

Charismo je ryze českou značkou parfémů. Od začátku bylo cílem značky uvést na trh luxusní značku parfémů českého výrobce a navázat na méně známou tradici parfumářského řemesla v Čechách.

Klikněte zde.

  

20.4.2015 Praha

Recenze 1

Dnešní článek bude po dlouhé době o parfémech. Před cca 14 dny mě oslovila značka Charismo s tím, zda bych nemohla napsat recenzi na jejich parfémy. Souhlasila jsem, jelikož se mi líbil celý koncept firmy, o tom už níže :-)

Klikněte zde.

 

20.4.2015 Praha

SOUTĚŽ

Parfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek. 
Odpovězte správně na soutěžní otázku a 10 z vás vyhraje luxusní parfém značky Charismo.

Klikněte zde.

  

28.2.2015 Praha

Vážení zákazníci,

prodejna Charismo na adrese Jungmannova 747/28, Praha 1 - Pasáž Teta, je od 1.3.2015 uzavřena.
Věříme, že novou prodejnu pro vás otevřeme v následujících měsících někde jinde.
Pro uplatnění, voucherů, reklamace či jiných záležitostí, nás kontaktujte na tel. 602 885 731 nebo Info@charismo.cz

Při zájmu o nákup parfémů Charismo nebo Hyaluronu5Activ prosím využijte náš internetový obchod nebo partnerské prodejny.


Děkujeme za pochopení.

 

1.12.2014 Praha

ŘEŠÍTE JIŽ DÁRKY NA VÁNOCE? PRO NĚHO ČI PRO NI? VÝROBCE LUXUSNÍCH PARFÉMŮ A PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKY CHARISMO PRO VÁS PŘIPRAVIL DÁRKOVÉ BALÍČKY ZA VÝHODNÉ CENY.

Navštivte kamennou prodejnu v pasáži Teta, Jungmannova 747/28, Praha 1, provozní doba: Po - Pá 9:30 – 18:00, více na http://www.charismo.cz/prodejna.htm a vyberte si z různých možností, a výhodných cen.

• PRO NI
Zůstaň krásná! Kouzlo charisma.

• PRO NĚJ
Zůstaň charismatický! Kouzlo charisma.

V balíčcích najdete:
Luxusní české parfémy (13 typů vůní): Charismo, luxusní česká značka parfémů. Vůně, která zanechá dojem. Liftingové sérum proti vráskám: Hyaluron 5Activ je liftingové sérum, které obsahuje pět aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové.

   

 

28.11.2014 Praha

NAVŠTIVTE JEDNY Z NEJVĚTŠÍCH VÁNOČNÍCH TRHŮ V PRAZE. OD 11. 12. DO 14. 12. 2014 V PVA EXPO PRAHA, BERANOVÝCH 667, PRAHA 9 – LETŇANY. OTEVÍRACÍ DOBA, DENNĚ 10 – 18 HOD.

Luxusní české parfémy na Stříbrných vánočních dnech za výhodné ceny / Charismo parfémy

Charismo je ryze českou značkou parfémů. Už od začátku bylo naším cílem uvést na trh luxusní značku parfémů, kdy chceme navázat na historii parfumářského průmyslu v Čechách a vzdát hold těmto precizním a řemeslným mistrům, kteří dokázali ve své době dostat parfémy mezi celoevropskou špičku a konkurovat francouzským a italským výrobcům.

Vyzkoušet nebo zakoupit parfémy této značky můžete na stánku našeho partnera
s dekorativní kosmetikou be Chic! – Hala č. 5 – stánek A 18

Více o veletrhu na: http://www.be-chic.cz/veletrhy.html

 

18.09.2014 Praha

NOVÉ PROPAGAČNÍ LETÁKY LUXUSNÍCH PARFÉMŮ

Chcete vůni, které zvýší vaše charisma? Přehled jednotlivých parfémů naleznete v letáčku.
na vyžádání pošleme elektronicky přímo do vašeho mailu.
Nebo si ho můžete vyzvednout na prodejně na Praze 1 v pasáži Teta.

CHARISMA, KTERÉ NEVYPRCHÁ. CHARISMO!

K názvu značky Charismo nás inspirovalo silné působení vůní a jejich efekt na okolí.

Charismo je jako charisma – schopnost vzbuzovat obdiv a věrnost.
Charisma je zvláštní dar osobní přitažlivosti a kouzla osobnosti, který zanechá dojem hned při prvním setkání.
Chcete být člověk, který dokáže zanechat dojem, pozitivně ovlivňovat ostatní a budit jejich nadšení?
Pak je vaše volba CHARISMO! Vůně, která zanechá dojem.

 

15.09.2014 Praha

PRODEJNÍ MÍSTA
Chcete koupit luxusní parfémy české značky jinde, než u nás v prodejně na Praze 1?
Využijte prodejny našich partnerů.

Ne každé obchodní místo má k prodeji všechny parfémy Charismo,
pokud chcete nakoupit konkrétní parfém, můžete se předem telefonicky nebo mailem informovat na jeho dostupnost.

Obchodní místa postupně doplňujeme: http://www.charismo.cz/partneri-a-jejich-slevy.htm

 

a
Omlouváme se, ale provoz webu bude v brzké době ukončen