O nás

Charismo je ryze českou značkou parfémů. Už od začátku bylo naším cílem uvést na trh luxusní značku parfémů českého výrobce a také chceme navázat na méně známou tradici parfumářského řemesla v Čechách. I u nás se v 19. století začaly průmyslově vyrábět parfémy a další kosmetika a tehdy nejznámějším výrobcem exkluzivních parfémů byl pan Adolf Brichta. Ten vyvinul exkluzivní řadu vlastních, většinou květinových vůní. A jak se na tehdejší luxusní podnik slušelo, měl pobočku také v Paříži a jeho firma dokonce v roce 1874 získala titul c. a k. dvorní dodavatel parfémů.

A právě to jsou i naše cíle. Chceme navázat na historii parfumářského průmyslu v Čechách a vzdát hold těmto precizním a řemeslným mistrům, kteří dokázali ve své době dostat parfémy mezi celoevropskou špičku a konkurovat francouzským a italským výrobcům.

 

Naše vize

Chceme se stát moderní a známou značkou, která lehce a elegantně určuje směr vůní, krásy a elegance podporující osobitý styl našich zákazníků. Začíname v Česku, ale již nyní expandujeme i do dalších evropských zemí.

Naše přednosti:

  • jsme kvalitním a spolehlivým výrobcem a dodavatelem parfémů
  • vytváříme kreativní a luxusní parfémy
  • dokážeme zákazníkovi vždy poradit s vůní, která zanechá dojem
  • chceme být největším výrobcem parfémů u nás
  • chceme mít kamenné prodejny Charismo Perfumes v každém větším městě v ČR,
    aby každý zákazník měl možnost si parfém ovonět a vyzkoušet v blízkosti svého bydliště
  • chceme, aby se k nám každý zákazník rád vracel a dále nás doporučoval

 

 

Náš zákazník

Vždy vám budeme dokazovat, že heslo „náš zákazník je náš pán“ je u nás na prvním místě a že je značka Charismo budována především na vzájemné důvěře a etických hodnotách

Každý podnět, nápad či připomínka od našich zákazníků jsou důležité a jsou velmi vítány.

Máme rádi své zákazníky, velmi si jich vážíme a vše co děláme, děláme pro ně. 

 

 

 

 

a
Omlouváme se, ale provoz webu bude v brzké době ukončen