Dokonalá technika

Technické vynálezy byly vždycky můj obor. Bavilo mě se o nich dozvídat vždycky něco nového a taky se mi líbilo, že jsem si mohla nové technické vynálezy nějak ověřit a vyzkoušet. Nejvíce mě bavila hlavně třeba například auta. Například jak vůbec funguje auto. Na jakém technickém postupu a principu a taky proč. Myslím, že jsem ale nebyla jediná, koho to zajímalo. Myslím, že o toto se zajímalo opravdu mnoho lidí. A to vím určitě jistě, protože jsem byla na jednom konkurzu. A byl to konkurz do nějakého filmu, který se týkal právě aut a techniky. Akorát pro mě! A mělo se tam jednat o technické vynálezy. Měl to být jenom opravdu krátký dokument založený na vtipu a srandě. A já jsem si řekla, protože mě baví technika a taky jsem docela vtipná, tak bych možná byla taky dokonalý zájemce, alias herečka.

Moc ráda jsem se učila.

To bych konečně spojila své herecké schopnosti s technikou, tak by to možná bylo dokonalé. Jenže bohužel jsem se neuchytila. Byl tam jeden kluk, který umí stavit perfektně auto. A ne auto, které jezdí po silnici nebo tak, ale pouze auto, které je právě technická vymoženost. A právě o technice tento film krátký měl být. Bohužel jsem ale nebyla v tom moc dobrá. Já to ale chápu.

Větrák máme asi všichni doma.

A nikdy se neurazím, když nejsem nejlepší. A taky mi nevadí, když mi někdo řekne, že nejsem dobrá. Mě stačí, co vím o sobě já sama. A já vím, že technický typ jsem. Já jsem tohle jsem zdědila po svých rodičích. Moje maminka a tatínek jsou oba skvělí technici. Oba dva mají skvělou práci, která je moc baví. Poznali se taky na vysoké škole technické, kde oba studovali. Nyní mají vlastní firmu. Firma jim hodně prosperuje a já vím, že jednoho dne tuto skvělou a velkou firmu zdědím a budu tam pracovat s láskou. Konečně potom zúročím své znalosti v technice a ukážu vášeň pro práci. Navíc lidé, kteří rádi pracují, tak jsou šťastnější. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup