Erotická masáž pro páry, která Vám otevře dveře do neznáma


Taky Vám najednou přijde, že Váš vztah je stereotyp po sexuální stránce? Co takhle vyzkoušet erotickou masáž pro páry? Nemusí to být, jen stereotypem, ale jen tak zkusit něco nového. Možná je tohle šance, jak vyzkoušet něco nového, šance která ve Vás vyvolá pocit zvědavosti. Vkročte s partnerem do neznáma a nechte se unášet vášní.

erotické masáže

JAK TATO MASÁŽ PROBÍHÁ

° Masáž probíhá ve stejné místnosti, takže jste po celou dobu s partnerem

° Pro muže je k dispozici masérka

° Dámy mají na výběr maséra nebo masérky

Než se na takovou masáž vrhnete, telefonicky si předem domluvíte, zda chcete masérku nebo maséra.

Před samotnou masáží, si sami určíte, jak bude erotická masáž probíhat. Zde si můžete otevřeně zdělit, jaké je Vaše přání a jaké jsou Vaše představy. Jednejte otevřeně, aby se naplnilo Vaše očekávání.

Olej k masáži

PRŮBĚH EROTICKÉ MASÁŽE PÁRU

Tato masáž je podle přání páru. Většinou se erotická masáž odvíjí od toho, jaké požadavky má samotný pár. Většinou masáž začíná společnou sprchou. Po té masáží celého těla horkými oleji. Především se klade důraz na intimní partie. Pokud má jeden z partnerů přání, aby se masérka nebo masér více věnovali tomu druhému, je na to brán zřetel a masérka/masér tak budou následně postupovat.

Na závěr, po erotické masáži páru, máte k dispozici prostor, kde zcela libovolně můžete využít čas. Máte na výběr buď soukromí, že tam s Vámi nikdo nebude nebo tam s Vámi maséři zůstanou.

Upozorňujeme, že nejde o poskytování sexuálních služeb.

JAK VYPADÁ PROSTŘEDÍ, KDE BUDETE MASÍROVÁNI?

Při masírování, Vás bude doprovázet relaxační hudba. Všude okolo Vás budou hořet svíčky. Navodí Vám to nejen erotickou představivost, ale i romantiku, která je právě spojená se svíčkami, hudbou

CO VÁM MŮŽE TATO EROTICKÁ MASÁŽ PŘINÉST?

° Určitě Vám tato masáž oživí Váš vztah

° Prohloubí se u Vás intimita

° Posílí se mezi Vámi vzájemná důvěra

° Zažijete nový milostný rozměr, který Vám napomůže k zajímavému a společnému soužití

vášeň po masáži

DÉLKA A CENA MASÁŽE PRO PÁRY

60 minut: 4600,-

90 minut: 6400,-

120 minut: 8200,-

Na internetové stránce se přímo zjistíte informace, co by Vás mohli zajímat a které Vám pomohou se rozhodnout, o jakou masáž máte zájem. Dále zjistíte informace, které budete potřebovat, aby se Vaše masáž uskutečnila.

Pokud nevíte, co zakoupit partnerovi jako dárek k Vánocům, máme pro Vás inspiraci jak ho překvapit a pořádně rozpálit. EROTICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY ho určitě dostane na kolena.

Co vy na to? Nezní tohle lákavě? Zkuste to, věřím že se Vám to zalíbí.

Určitě je tohle na pováženou, pokud Vašemu vztahu chybí určitá jiskra. Mohlo by Vám to pomoci ke kvalitnějšímu sexuálnímu životu, který postrádáte a chybí Vám.