Hypotéka i pro dlužníky


Nastala ve vašem životě situace, kdy byste opravdu potřebovali nějakou finanční injekci, ale banka vám půjčit nechce? Může k tomu být mnoho důvodů: Nemáte dostatečně velké příjmy, zapomněli jste zaplatit nějakou platbu a máte záznam v registru, či vám hrozí dokonce exekuce? V tom případě se s půjčkou v bance můžete rovnou rozloučit. Někdy ovšem nemusí být hned jasné, že vás banka odmítne. Možná máte i příjmy celkem vysoké a žádný záznam v registru, projdete složitým papírováním a nekonečným čekáním na verdikt a nakonec zjistíte, že nemáte pro banku dostatečnou bonitu, protože jste živnostník, u kterého je riziko poklesu příjmů. V takové chvíli by člověk úředníkům nejraději hodil všechny ty papíry na hlavu.

peněženka

Peníze bez zbytečného papírování

Naštěstí to ale jde i jinak! Existuje totiž taková půjčka, kde vás žádné složité papírování nečeká. A tou je hypotéka bez registru.
Co si pod tímto pojmem představit? Jednoduše se jedná o takovou formu půjčky, která je poskytována pouze na základě ručení nemovitosti, ať už vaší, nebo třetí osoby, která je ochotna vám pomoci. Můžete dostat dokonce až 70% z její odhadní ceny. Je toto skutečně jediná podmínka? Samozřejmě, jako u každého úvěru je to ještě věk minimálně 18 let. Opravdu, pouze toto stačí, abyste již do 24 hodin mohli mít peníze, které potřebujete. Přitom se nemusíte bát vysokých úroků. Čeká vás totiž stejný úrok, jako v bance.

bankovka

Pomoc při exekuci

Samozřejmě, jako u každého úvěru, je nutné si pořádně rozmyslet, zda budete schopni vše v pořádku splácet. Jestliže ale víte, že je to pro vás investice, která se vám do budoucna zhodnotí, nebo potřebujte vyřešit složitou životní situaci a zbavit se například exekuce, potom by toto mohlo být pro vás ideální řešení. Proto se do něj neváhejte pustit co nejdříve. Je to opravdu jednoduché.

Categories Www