Kde utrácet peníze v Praze

Památky, muzea, galerie a zajímavá místa, to všechno skrývá jediné město, a to Praha. Všechna tahle místa jistě musíte navštívit. Nejen, že jsou krásná, ale dozvíte se i něco z historie. Nicméně v tomto městě existují místa, ve kterých zvládnete utratit několik stovek. A v těch, které si dnes ukážeme, toho ani nebudete litovat.
 hard rock café
Hard Rock Cafe
Na tomto kouzelné místě vám sice peníze polezou z peněženky samy, ale rozhodně si za ně užijete. Nejen, že si můžete prohlédnout oblečení nebo nástroje významných hudebníků, ale poslechnete si příjemnou hudbu a dobře se najíte. Máte zde na výběr z různých drinků a jídel, jako jsou skvěle vypadající brugery. Samozřejmě vše je poměrně drahé. Ale je opravdu zajímavé, že Hard Rock Cafe je jedno z mála míst v Česku, kde se setkáte s obsluhou, která Česky neumí.
 
Hamley‘s
Hračkářství, což zní na jednu stranu trochu zvláštně. Ale každý je tak trochu dítě a vzhledem k tomu, kolik pohádek a hraček z filmů zde objevíte, není se čemu divit, že si vás hračkářství získá. Navíc, když se vydáte do 1 patra, můžete se z něj sklouznout zpět do přízemí, nebo se vyfotit s velkou podobiznou Iron mana. Najdete zde mnoho sladkostí, stejně tak Jelly beans s jejich nepříliš chutnými příchutěmi, nebo čokoládu dovezenou ze zahraničí.
 sudy sladkostí
Capitain Candy
Zde je to opravdu sporné, protože někomu může připadat útrata za sladkosti zbytečná, ale když už sem zabloudíte, neodoláte. Od čokolád, po různé všemožné bonbony a jiné přeslazené drobnosti. Utratit zde více jak 500 kč je velice lehké, ale rozhodně je na co koukat.
 
Palladium
Ačkoliv zní Palladium jako takový poměrně nudný a očekávaný závěr, musím na obranu říct, že toto obchodní centrum v sobě skrývá mnoho pokladů. A teď tím nemyslím přeplněné fastfoody, ale obchody, které mají kouzelnou atmosféru a útrata v nich je naprosto v pořádku. Jedná se například o prodejnu s komiksy a různými sběratelskými kousky. Pro milovníky Marvelu nebo DC je tento malý prostor naprostým rájem. Stejně tak zde najdete Lush, což je obchod plný vůní a barev. Bomby do koupele, masky a jiné produkty, které jsou taktéž šetrně zabalené. A na konec, mrzela by snad někoho útrata peněz v knihkupectví?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories Nezařazené