Kryt pro iPhone 12 už žádná záhada


Umělá kůže se dodává ve čtyřech charakteristických odstínech, a navíc poskytuje kompatibilitu s MagSafe spolu s vnitřní podšívkou z mikrovlákna, aby se zabránilo poškrábání. Je to rozpočtový scénář a viděli jsme nějaké problémy s nabíjením wi-fi – ale téměř všechny uživatelské kritiky jsou optimistické.

Case-Mate má tendenci vytvářet různé scénáře odstínů, z nichž mnohé mají třpytky zabudované ve svých průsvitných rozvrženích. Podíval jsem se pouze na třpytivý ombre obal na iPhone, nicméně duhová mýdlová bublina a odolná pouzdra s drážkou také hledají skvěle.

Možná jste si mě všimli v televizi, jak o těchto věcech diskutuji, nebo jste mě slyšeli ve svém vlastním bytě dojíždět do rádia nebo možná do podcastu. Nebo sis dokonce právě všiml mého Bernieho meme.

chytrý telefon

Samotná situace je štíhlý, nenápadný design a styl, ale stále má zvýšené okraje, aby se zabránilo zbytečným škrábancům pro váš monitor nebo čočky digitálního fotoaparátu.

Uspořádání obložení a ochranný pryžový vnější plášť chrání váš telefon před nezávadností bez ohledu na to, co na něj hází každodenní život, což je vhodná situace také s komponentami a nabíječkami MagSafe od Apple. Je pravděpodobné, že zjistíte, že nabíječka se nedrží tak silně jako oficiální okolnost Apple, protože v tomto konkrétním pouze jeden není žádný magnet.

Získejte od nás elektronickou poštu jménem našich spolehlivých spolupracovníků nebo sponzorů Děkujeme, že jste podepsali přibližně iMore. Brzy můžete dostat ověřovací e-mail.

Rokform vyrábí hrubá pouzdra na iPhone po dlouhou dobu, a Kromě jejich dlouhé životnosti je jejich klíčovou vlastností možnost používat je s mnoha držáky – jako jsou držáky na kolo a kolo – které se prodávají samostatně. Osobně toužím po kolekci Crystal, i když scénář Rugged je o něco více, efektivněji, drsnější.

Pak je tu cenné okno, které ukazuje dostatek času, spolu s kapsou pro maloobchodní uložení vaší bankovní karty. Najdete zde také kompatibilitu MagSafe pro nabíjení a další doplňky. Tento luxusní kožený návlek není zrovna levný – ale opravdu předčí.

Bewakoof.com zaručuje hladký profil pro váš opět kryt, který z něj dělá ten správný oblek pro váš mobilní telefon bez nadbytečné hmotnosti, ale s dostatečnou schopností a ochranou.

iphone

Na Spigena lze obvykle počítat s vynalézavými a užitečnými okolnostmi, které stále ovládají, aby se na vašem vlastním mobilním telefonu zdály úhledné. iPhone 12 mini Trim Armor Wallet se nijak výrazně neliší.

Tlačítka s větší hmatovou velikostí navíc poskytují uspokojivé „jedno kliknutí“, zatímco někteří uživatelé si všimli, že není nejsnadnější uchopení.

Tento scénář ESR nemusí být zcela zřejmý, ale jeden kovový pásek na zadním panelu funguje jako šikovný stojánek v každém krytu na iPhone 12 v režimu na výšku a na šířku.

Objevila se také jako panelistka na kongresech videosportu jako PAX East a PAX West a koordinovala sociální média pro organizace jako CNET. Když zrovna neskládá nebo nehraje, hledá v duchu Saya no Uta následující úžasný vizuální román. Budete se jí moci držet na Twitteru @MolotovCupcake.

Může to být štíhlé a elegantní, ale scénář Mous’ Limitless 3.0 iPhone dvanáct je potenciálně nejodolnějším krytem v tomto kontrolním seznamu. Byl postaven ve spolupráci s technologií AiroShock pohlcující efekty Mous, která nabízí pravděpodobně nejpravděpodobnější obranu, kterou díky svým rozměrům získáte. Mous ho také prodává v různých trvanlivých produktech, od ořechů a bambusu až po černou kůži a aramidová vlákna.