Perfektní možnost, která vám pomůže


Každý se někdy dostane do poněkud prekérní situace, která se někdy jen těžko řeší. I pro takové okamžiky existují ale určité kroky, které lze podniknout, aby se všechno změnilo k lepšímu, a vy tak mohli udělat další životní krok.
My vám nabízíme možnost zřídit si trvalé bydliště, i když nemáte vlastní byt či dům. Jen málokdo by chtěl mít adresu trvalého pobytu na městském či obecním úřadu, protože to zrovna nepůsobí důvěryhodně, ať už jednáte s potenciálním novým zaměstnavatelem, s úřady nebo třeba s bankou. U nás to jde jednoduše, stačí si najít chvilku na vyřízení, a všechno domluvíme.

jmenovka

Naše služby spočívají v tom, že vlastníme mnoho nemovitostí v nejrůznějších městech po celé České republice. Sice to stojí nějaké peníze, ale částka skutečně není závratná, a pokud vám taková služba zjednoduší život a ubere na starostech, rozhodně to za to stojí. Přijdete, vyberete si jednu z adres, která by vám vyhovovala jako důvěryhodná trvalá adresa, a pak zaplatíte poplatek. Můžete zaplatit na měsíc, na rok, ale také na pět let, přičemž samozřejmě čím delší využívání služby, tím lepší cena pro vás.

dopisy

Vyzkoušejte moderní metody

Jak je to ale například s poštou? V dokladech a všech dokumentech budete mít adresu, kterou si zvolíte, ale pošta vám bude chodit kam? Není problém si s námi domluvit přeposílání pošty tam, kam budete sami potřebovat a chtít. Česká pošta takovou službu samozřejmě nabízí, stačí vyplnit formulář a je hotovo. Pro někoho může znamenat tato služba úlevu před exekucí, pro někoho nový start, protože když žádáte například o hypotéku u banky, nepůsobí příliš dobře, když máte adresu trvalého pobytu na městském úřadu. Ať už se tak stalo z důvodu nepříjemného rozvodu, nebo jste zkrátka udělali krok vedle, je tu možnost, jak se zachránit a začít pěkně od začátku.