Pořádný balík peněz můžete získat i oproti garáži


Potřebujete peníze, ale nevíte, kde je vzít, protože už v rukávu nemáte nic, čím byste mohli přesvědčit bankovní úředníky o tom, aby vám ještě jednou pár korun půjčili? Možná máte pocit, že nic nemáte, a přitom stále vlastníte dostatečnou záruku vaší finanční spolehlivosti! A mimochodem, pro peníze rozhodně nemusíte chodit jenom do banky!jedno euro, silueta ženy
Když vyrazíte do nebankovní společnosti, dost možná budete překvapeni tím, jak je snadné získat částku, o jakou máte zájem. Není to rozhodně tak, že by zde rozdávali úvěry na počkání, neboť i zde platí jasná pravidla o tom, kdo může a naopak nemůže úvěr získat. I zde se dodržují zákony a nikdo vás tu nechce dostat do potíží. A to znamená jediné – kdo nevyhoví požadavkům na bonitu a neprokáže, že nebude schopný úvěr splácet, ten půjčku také nedostane.
Na druhou stranu, když je vaše situace ohledně financí na hraně, tak je vždy lepší obrátit se sem, než do banky. V bance vás odmítnou i kvůli naprostým banalitám – třeba proto, že máte banální zápis v registru, proto, že máte nižší anebo zcela průměrný plat, proto, že někomu dlužíte, i když zvládáte splácet. Tady to funguje jinak. K úspěchu potřebujete dvě věci.
Za prvé je zásadní, abyste přesvědčili poskytovatele o tom, že máte dostatečné příjmy na to, abyste půjčku zvládali splácet. Nemusíte vydělávat desítky tisíc měsíčně, ale musíte vydělávat dost, abyste dokázali pokrýt všechny výdaje včetně těch, které vyplývají z úvěru.zlatá mince, zlato, býk
A za druhé – musíte ručit nemovitým majetkem. V praxi to znamená, že věřiteli poskytnete záruku, že budete poctivě splácet. A kdyby tomu tak náhodou nebylo, o své peníze nepřijde.
Pokud jde o to, čím můžete ručit, máte mnoho možností. Můžete si sjednat hypotéku na byt, hypotéku na pozemek, anebo třeba klidně i úvěr oproti své zahradní chatce. Záleží, kolik peněz chcete získat a co máte po ruce.