Proč místo klasických cigaret zvolit jejich alternativy?


Kouření pomalu mizí ze společnosti. Sice stále značné procento lidí kouří, ale stále se snižuje. Hodně lidí upouští od klasických cigaret a sahá po jiných variantách, které jsou méně zdraví škodlivé, a to kvůli tomu, že nedochází ke spalování tabáku a neuvolňuje se tolik škodlivých látek. Dnes si můžete vybrat mezi znovu plnitelnými elektronickými cigaretami, jednorázovými elektronickými cigarety nebo nahřívací přístroje na zahřívání tabáku.

Jednorázové elektronické cigarety dnes seženete jak ve specializovaných prodejnách i v obyčejných trafikách. Prodávají se nikotinové i bez nikotinu a v nejrůznějších příchutích. Tabákové, sladké, ovocné. Jejich oblíbenost je hlavně pro snadné použití, kdy si cigaretu jednoduše koupíte, nic nezapínáte, neplníte a rovnou můžete kouřit. Jedna cigareta je většinou ekvivalentem asi dvou krabiček cigaret.

kouř

Další možností jsou plnitelné elektronické cigarety. Ty sice vyžadují větší počáteční investici, ale poté jsou náklady na používání menší než u jednorázových cigaret. Také neprodukujete tolik jednorázového odpadu, takže dopad na životní prostředí je menší. Na výběr je nespočet designů a modelů. Nejlevnější seženete už zhruba za 300 Kč. Do těchto cigaret si poté dokupujete náplně podle svého vkusu a podle toho, jakou preferujete sílu nikotinu.

kouř

Třetí možností jsou přístroje, které fungují na principu, že tabák pouze nahřívají a nespalují, jako je tomu u klasických cigaret. Nejsou tedy tak zdraví škodlivé. Většinou mají velmi elegantní design, proto jsou tak oblíbené. Mají trochu odlišnou chuť od cigaret, na kterou je třeba si zvyknout ale tyto nahřívací stroječky se těší v Česku velké oblibě. Cigaretové náplně, které do nich dokupujete jdou koupit také v nejrůznějších příchutích, jak obyčejné tabákové, tak třeba ovocné, nebo mentolové.

Pokud hledáte nahřívací, elegantní a cenově dostupnou cigaretu s širokým výběrem náplní, prohlédněte si zařízení zařízení Mok mini nebo zařízení Mok mini plus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup