Půjčte si na své podnikání, i když vás v bance odmítli – možné to je!


Potřebujete půjčit peníze, ale v bance vám je odmítají půjčit? Důvodů může být několik a lehká situace to není. Naštěstí ale je i jiné řešení. Jaké?

Půjčte si na své podnikání, i když vás v bance odmítli – možné to je!

Podnikáte a dostali jste se do úzkých? To se může stát každému, problémy občas potkají každého z nás a kvůli finanční situaci není nutné se hroutit a všeho se najednou vzdát. Ani vy se svých snů nemusíte vzdávat, chyťte šanci za pačesy a nevzdávejte se jen tak. Pokud se vám stalo, že vás v bance s žádostí o úvěr odmítli, zkuste si půjčit u nebankovní instituce. Nemusíte se bát, že by podmínky byly nějak složité, že by vás to vyšlo příliš draho nebo, že by vás někdo odmítl.

pexels-photo-4386373

Americká nebankovní hypotéka přináší řešení!

Americká hypotéka bez doložení příjmu nabízí řešení pro všechny podnikatele, který by v bance už úvěr nikdo nedal. Pro její získání vás stačí jediné. Musíte se zaručit nemovitostí, kterou stačí nafotit a fotky zaslat k posouzení. Pak můžete získat úvěr až do výše sedmdesáti procent hodnoty nemovitosti a splácet pak můžete klidně i po třicet let a to přitom se stejným nebo mnohdy i nižším úrokem, než který byste v bance normálně dostali. Jestliže sami nemovitost nevlastníme, lze to řešit ještě jinak. Můžete mít spolužadatele – třetí osobu, která bude svou nemovitostí ručit za vás. Může jít o kohokoliv blízkého, ať už s rodiny nebo přátel.

Úroková sazba je přitom pevná, nikdo vám se splátkami nebude manipulovat ani zvyšovat úrok. Můžete splácet přesně tak, jak se vám to hodí, podle toho, kolik jste sami schopni dávat.

pexels-photo-3760067

Registr ukazovat nemusíte, na příjmy se nikdo neptá

Pokud jste zapsaní v bankovním registru dlužníků, každá banka vás automaticky odmítne. U americké hypotéky ale tento výpis nikoho zajímat nebude, nevadí ani exekuce a jiné velké dluhy. Nízké příjmy také nejsou překážkou, takže cesta k úvěru se vám zase otevírá. Výhodou je také to, že nebudete muset dokazovat, na co si peníze chcete půjčit, můžete je chtít na cokoliv.

Pokud jste si mysleli, že vaše podnikání už je pohřbené hodně hluboko, začněte se radovat. Cesta existuje a na výsluní se zase můžete dostat!