Tíží vás příjmy?


Možná právě to je ten hlavní důvod, proč máte naspořeno málo peněz, a přitom byste jich právě potřebovali mnohem víc.
Peníze se zkrátka vždycky hodí, a ten, kdo nepotřebuje stavět, zvelebovat svou domácnost anebo investovat do podnikání si snadno najde jiný účel, ke kterému peníze rád využije. Třeba na dovolenou, na krásné rychlé auto, anebo na dárky pro blízké.2 euro, mince – detail
Jenže, co dělat, když nemáte kde brát?
Dokud jde o záležitosti, které jsou zbytné, a které je možné bez potíží odložit, tak není co řešit. Jenže když přijde na lámání chleba, a vy v nevyhnutelných výdajích rozpustíte veškeré úspory i každou výplatu, a pořád to nestačí, pak přichází nevyhnutelně na řadu půjčka. Ideálně taková, která vás nepoloží na lopatky.
Pokud jde o úvěry, je obezřetnost na místě, to snad napadne každého. Unáhlené rozhodnutí anebo jiný omyl se takovému dlužníkovi může opravdu hodně prodražit. A když už je i bez toho ve svízelné situaci, pak se může dostat až na úplné finanční dno.
Potíž je v tom, že když na tom člověk není finančně příliš dobře, tak si mezi úvěry dvakrát vybírat nemůže, tak to zkrátka chodí. Stačí nízká bonita, zápis v registru, anebo jiný škraloup a nikdo vám peníze nepůjčí. Tedy alespoň v bance ne. Někde jinde by pro vaše potíže ještě mohli mít pochopení. Není to jisté, ale za zkoušku to rozhodně stojí – možná už ani nemáte co ztratit.poklad, kotel peněz, zlaté mince
Jestliže vás všude odmítají kvůli nedostatečné bonity a všude vám tvrdí, že máte malý plat, takže si nemůžete dovolit žádné další výdaje navíc, požádejte o hypotéku bez doložení příjmu FAHD!
Ač to název tak trochu napovídá, tak ani zde se bez doložení vaší finanční situace neobejdete – nikdo vás totiž nechce dostat do průšvihu, a proto přirozeně všechny věřitele zajímá, jak na tom jste. Nicméně pokud jde jen o to, že na vás banky kladou nepřiměřené požadavky, tak toho se v nebankovní společnosti obávat nemusíte. I s menším příjmem můžete získat pěknou půjčku!