Uložte si telefon na instalatéra včas


V životě se stávají nesnadné situace a do některých z nich můžete „spadnout“ bez varování a naráz. Představte si, co si počne taková maminka samoživitelka, která se musí postarat nejen o sebe a o malé dítě, ale i o technické záležitosti v bytě. Tam, kde se v domácnosti nachází šikovný chlap, je to mnohem snazší, protože stačí pronést: „Kájo, už mi zas neodtéká v kuchyni dřez, podíváš se na to, prosím?“ A Kája vmžiku demontuje sifon, odstraní bakteriální nános a běh půl hodiny je vše zas v pořádku.

kanalizační potrubí

Toto ale může být pro osamělou ženu s dítětem nepřekonatelný problém. Nedokáže povolit závit nad sifonem, a pokud se to nakonec podaří, sifon se zřítí do regálu kuchyňské linky, kde všechno zašpiní, a všudypřítomný zápach vyvolá neblahou odezvu a možná i zvracení. Podobné to může být na toaletě, která po spláchnutí neodtéká, a na práci s gumovým zvonem si dotyčná žena ani netroufá, přičemž by to možná ani nepomohlo, protože je problém až v kanalizaci.

toaletní papír

Takovéto a podobné instalatérské „špeky“ bývají důvodem, proč mít zavčasu uložený kontakt na instalatéra z Prahy Kanalizace instalatéři, případně na havarijní nonstop servis. Přece jen v domácnosti, kde se pohybují malé děti, a není přítomen muž, mohou takovéto události vést i ke zraněním, a to by jistě nikdo nechtěl.

Instalatéři, kteří slouží i mimo běžnou pracovní dobu, přijíždí většinou do hodiny od zavolání, ať už je pátek večer, anebo neděle ráno. Nonstop servis se stará hlavně o kritické situace, kam patří právě zanesený odpad, který znemožní používat záchod nebo kuchyň, úniky plynu, závady v zimě na vytápění a úniky vody do zdiva. Zapamatujte si, že instalatér – to je vlastně odborník na tři oborové záležitosti – na vodu (rozvody vody, odpady a kanalizace), na plyn (plynové spotřebiče a rozvody) a na topení (radiátory, plynové kotle, topení v podlaze, výměníky).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories Www