V kanceláři jako doma

· Kytka
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak rozzářit jakýkoli prostor, jsou květiny, ať už řezané nebo v květináči. Řezanky mají tu výhodu, že je dokáže udržet naživu opravdu kdokoli. Na druhou stranu, pěstování živých rostlinek je neskutečně uklidňující, a navíc s tím uděláte dojem na ty ve svém okolí, kdo prohlašují že by „neudrželi naživu ani kaktus“. Mimochodem, právě kaktusy jsou úžasný doplněk, hlavně když vykvetou, protože nevyžadují prakticky žádnou údržbu, snadno se přenášejí, a jsou vždycky zelené.

červená obrazovka.jpg
· Hrnky a jejich kamarádi
Ke kancelářskému životu neodmyslitelně patří kávy, čaje a další drobné příjemnosti, díky kterým se dá přežít i dlouhá porada. Vyrazte třeba do Tigeru nebo prostě do prodejny domácích potřeb, a pořiďte si jeden, dva, nebo klidně i deset vtipných hrnků. Nejen, že vám už jen pohled na ně dokáže prozářit den, ale navíc si můžete být jisti, že vám je nikdo neukradne. Kromě toho se zaměřte i na další doplňky, jako jsou třeba hřejivé podložky po hrnek, co se napojí do USB a udrží pití teplé, nebo naopak minichladničky na plechovky. Nezapomeňte také na čaje a kávy samotné. Místo do supermarketu vyrazte do specializovaného obchodu, a provoňte celý prostor vůní kvalitního nápoje.

svačina u pc.jpg
· Abyste byli v teple
Kancelářská klimatizace způsobuje, že často vevnitř mrzneme i v nejparnějším létě. Skvělým způsobem, jak se udržet v teple a ještě si zútulnit své okolí je pořídit si deku nebo přehoz. Pokud chcete vnést do svého kancelářského života trochu exotiky, koukněte se třeba v Sanu Babu po nepálských vzorech, kterými navíc podporujete tamní ekonomiku, nebo třeba v IKEA po skandinávské jednoduchosti. Skrytým klenotem pro všechny, kdo si chtějí zpříjemnit svůj život, je Pepco. Nabízí všechno od hrnků přes deky až třeba po oblečení, takže si můžete den rozsvítit třeba veselým tričkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup