Zahradní pergola


Není nic krásnějšího, než si večer pohodlně sednout do zahradní pergoly a mít klid od veškerých starostí. Nyní je můžete pořídit za levnou cenu.

Zahradní pergola

Příprava

Hned ze začátku po rozhodnutí si koupit pergolu je nutné pro ni najít ideální místo na Vašem pozemku. Pokud máte jezírko či jinou podobnou uklidňující atrakci, tak na nic neváhejte a pergolu umístěte právě tam. Ne vždy je to tak jednoduché, a navíc je dobré ji mít blízko u domu, protože při pořádání párty budete potřebovat věci z domova. A proto se vyplatí zakoupit pergolu u domu Pergoly-Trutnov.cz, díky čemuž vyřešíte hned několik problémů. Místo máme vyřešené, ale jakou velikost zvolit, aby se do ní třeba vešli všichni na rodinné oslavě.

venkovní pergola

Počítejte, že každý bude muset mít židli u stolu, čímž to rozhodně nekončí, a proto počítejte radši nějakým místem navíc. Pro stavbu bude zapotřebí odebrat zeminu, vykopat díry a zabetonovat patky pro trámy, spojit trámy, položit podlahu a krytinu střechy. Možná se Vám to zdá náročné, ale ve více lidech to zvládne naprosto každý. Nezapomeňte vybírat kvalitní materiály, jenž vydrží řadu let.

Nákup u ověřené firmy

Pergola u domu má výhodu, že je zpevněna o zeď domu, takže dosahuje velice dobré stability a ani silná vichřice s ní nehne. Aby byla zajištěna kvalita a pevnost, tak trámy jsou vyráběné z poctivého smrkového dřeva. Samozřejmě vhodný nátěr trámů jedině prospěje a ochrání ho před přírodními vlivy. Tento typ pergoly je často využívá jako terasa, protože je nádherný pocit, když vyjdete z domu přímo do terasy a okamžitě si můžete užívat venkovní relaxace. Na výběr je spousta provedení a je jen na Vás, které Vám padne do oka a jak si ho sami doladíte. Pokud chcete mít něco originálního, tak to není žádný problém. Je zde totiž možnost navrhnout si pergolu podle svých představ.

zahradní altán

Chce to trochu popřemýšlet, ale není to nic hodně náročného. Poté už jen své plány sdělíte firmě a ta udělá kompletní vizualizaci. Zároveň Vám zašle konkrétní nabídku, kolik by vše dohromady stálo. Ve finále se můžete chlubit vlastnoručně navrženou a postavenou pergolou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup