Zážitek, na který se nezapomíná

Pak jste vhodní kandidáti k akčnímu zážitku, který je dnes již běžně možné pořídit i jako zážitkový dárek. Být klient společnosti, která vás vynese do oblak. A můžete prožít dobrodružství, na které hned tak nezapomenete!
žlutý balon
Balónjako nafukovací reklamu ve vzduchu viděla asi většina z nás. Absolvovat v jeho koši výlet se ale každý neodváží. To platí i pro letadlo a padák. Co je pro někoho krásný zážitek, může být pro jiného noční můra. Proto je vždy třeba vědět, jestli by se jednalo v tomto případě o dárek vhodný. Pokud ano, jen do toho!

Romantický výlet balónem
Proletět se nad krásnou krajinou s někým blízkým. Vidět z výšky lesy, pole, vodu, hory nebo i známé hrady či zámky, to je sen mnoha milovníků výšek. O bezpečnost zákazníků se starají zkušení profesionálové. Hned na začátku celé akce posoudí, zda je možné ji uskutečnit, zda je vhodné počasí, povětrnostní podmínky. Vlastní let zabezpečuje samozřejmě také zkušený pilot. Pak už jen stoupáme výš a výš. Lidé a vše dole je menší a menší. Cítíme svobodu a volnost. Kocháme se krásnými panoramaty. Můžeme fotit, natáčet. Letíme dál a dál…
seskok s padákem
Akční tandemový seskok
Pokud jsme příznivci něčeho více adrenalinového, akčnějšího, pak oceníme možnost uskutečnit tandemový seskok. Je to prostě větší „fofr“. Tuto možnost nabízí mnohá naše letiště. Samozřejmě opět v režii zkušených odborníků. Ti nás nejdříve trochu proškolí, projdeme krátkou instruktáží. Pak následuje let. Vystoupáme do výšky okolo 4 000 metrů. A v této výšce pak s instruktorem seskočíme. Užíváme si volný pád, který končíme zavěšeni na padáku bezpečným přistáním. Je dobré si objednat také záznam na DVD. Vždyť nemít takovou událost zdokumentovanou na památku by byla velká škoda!
označení východu
Těmito vzdušnými zážitky můžeme překvapit příznivce výšek jako originálním dárkem. Ale můžeme se k nim také připojit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories Nezařazené