Zázrak na posílení imunity!


Každý z nás by měl pečovat o svoje zdraví a dobrou životosprávu. Mezi tu patří bezpochyby zdravá strava, která je pro lidské tělo velice důležitá. Začít jíst zdravě je první krok k úspěchu, abychom se ve svém těle cítili dobře, předešli různým nemocem a byli fit a ve formě. Asi každý víme, že by v našem jídelníčku neměla chybět zelenina a ovoce. Důležité jsou ale i další pestré složky stravy jako jsou např. luštěniny. A čemu je třeba se vyvarovat? Samozřejmě tučným smaženým jídlům, ale také bílé mouce a bílému cukru. To si možná někteří z nás příliš neuvědomují a nepřemýšlí nad tím, co jedí. Dnes totiž hodně výrobků obsahuje bílou tj. pšeničnou mouku a obyčejný bílý cukr, aniž bychom si to uvědomovali a přemýšleli nad tím, co to vše obsahuje. V zásadě už je dobré dávat si pozor na přílohy, které často obsahují bílou mouku a ta zatěžuje organismus, což vede i k tloustnutí. Přitom se dá vařit i z celozrnné mouky a místo klasického cukru používat jiná sladidla a výsledek může být opravdu chutný!

voda s citronem

Pokud chceme začít jíst zdravě, měli bychom vyhledávat zejména BIO potraviny, u nichž máme jistotu, že neobsahují žádné škodliviny a jsou to domácí produkty. Velký výběr biopotravin najdete například na eshopu Koldokol, kde najdete zvláště různé čaje, sirupy, džemy a šťávy 100% přírodní! Pokud chcete někomu udělat radost, můžete mu pořídit třeba dárkový balíček, který jednoduše objednáte na eshopu Koldokol.cz

svěží drink

A co patří mezi největší vitaminové bomby? Zaručeně rakytníkový sirup! Obsahuje totiž velký podíl vitaminu C a je jako stvořený na posílení imunity. Navíc si můžete zakoupit rakytníkový sirup bez cukru Eshop.koldokol, který je slazený pouze jablečnou šťávou a můžete se spolehnout na jeho výbornou chuť! Tento rakytníkový sirup je vyroben zcela přírodně bez přidání jakýchkoli barviv a konzervantů. Dávat si ho můžete například s vodou, nebo jej přimíchat do čaje nebo domácích limonád. Můžete si tak míchat i vlastní drinky s rakytníkovým sirupem a budete tak mít zdravou vitamínovou bombu a ještě k tomu výborné osvěžení!