Zvýšení o neočekávané náklady můře udeřit tvrdě


Dejme tomu, že plánujete k domu přistavět takovou menší budovu, nic velkého, něco jako stodola, kde byste dali veškerou techniku a věci ze zahrady tak, aby to bylo místo čistější a vše, aby bylo někde pod střechou a zamčené. Dobrý nápad. Pustíte se tedy do toho. Stavba začne a ejhle – najednou se zjistí, že půda pod budoucí nemovitostí by to nevydržela, takže e se musí udělat betonové základy. Nic levného, ale stále je to ještě ve výdajích, které jste očekávali. Nuže dobrá, pouštíte se do toho. Udělají se betonové základy a BUM, je třeba udělat ne čtyři, ale šest betonových sloupů z tvárnic. Pořád dobrý?peníze zastrčené v kapse od kalhot Ok, jdeme dál. Najednou je třeba udělat střechu a okolí. Rozhodnete se pro dřevo, protože to je docela fajn materiál a hlavně nyní je nejlevnější. Ok, ale je třeba to trošku udělat jinak. Frajeři to udělají, jenže tu a tamhle došel materiál, tady zase někdo špatně přeřezal. No, pár tisíc sem a tam, ale v konečném důsledku už to dělá navýšení o tři sta padesát tisíc.

Pořád dobré? Ok, jdete dál. Najednou je třeba udělat střechu a zateplení. Jenže to, co jste chtěli, se tady nehodí nebo prostě na to už nevyjdou peníze. Jdete tedy pro levnější variantu. Všechno se tedy udělá, ovšem protože je všechno tak nějak větší a mohutnější, je třeba to udělat jinak. Je to nutné? No, oni to říkají, takže asi ano.Zlaté mince naskládané na sebe zblízka

V konečném důsledku přeplatíte zhruba pár set tisíc určitě. Taktak na to stačí váš hypoteční úvěr. Co ale dělat teď? Máte to sice „jakžtakž“ hotovo, stále je ale třeba dalších finančních prostředků. Vrhnete se tedy na to. Navýšení hypotéky Nebankovní Hypotéky je skvělý institut, který se v této situaci použije, abyste měli ještě více prostředků na váš stávající a existující úvěr. Oblíbené řešení mnoha lidí, kdy nemusíte sjednávat nic znovu, jenom se to celé navýší. Pro vás je to dobré v tom, že stačí jen pár kliknutí a jeden podpis a pro druhou stranu je to také výhodné, protože nyní „navýší“ na novou hodnotu nemovitosti.